رازهای زندگی خامنه ای، محسن مخملباف pdf

گزارش کارمندان بیت رهبری و وزارت اطلاعات که به خارج از کشور گریخته اند
محسن مخملباف
نوشته حاضر اطلاعاتی است که از طریق کارمندان سابق بیت رهبری و وزارت اطلاعات که به خارج از کشور گریخته اند برای من بازگو شده است و من تنظیم متن آن را به عهده داشته ام.
مقدمه:
خامنه ای فردی است که در چند دهه گذشته بیشترین تاثیر را بر زندگی عمومی و حتی خصوصی ایرانی ها، پس از شاه و خمینی داشته است. او کسی است که بیش از هرکسی از طریق سیستم های اطلاعاتی اش، درباره این و آن می داند؛ اما کمتر کسی است که ازجزئیات خانه و خانواده و ارتباطات و علئق شخصی و یا نحوه کاراوبا خبر باشد. این راز داری افراطی ازسوی خود او و سیستمش عمدی بوده است. در راز بودن، از او یک کاریزمای مقدس برای طرفدارانش و یک چهره مخوف برای مردم ساخته است.
مطلب حاضر می کوشد ازطریق منابع دست اول واقعیت خامنهای را آنچنان که واقعا هست بشناساند. این شناسایی به دور ازابراز نفرت های متداول این روزها یا شیفتگی های طرفداران افراطی اوست.

چهل برگ ـ pdf
۱۳۰ کیلوبایت

[Right-Click –> Save As]

بارگیری رازهای زندگی خامنه ای


رسانه شماییدنامه شدیداللحن دکتر سروش به خامنه‌ای:

نامه محسن مخملباف به  خامنه ای

متن کامل نامه محسن سازگارا به خامنه ای

سخنرانی مشهور ۱۳ رجب آیت الله منتظری – بشنوید – ببینید

نامه سرگشاده یک دختر دانشجو به خامنه‌ای

81 پاسخ

 1. ولایت گهیست که مگسش خامنه ایست…..
  این بچه یک میلون پوندی رو که دیگه همه میدونن نه؟؟؟ پس کسی که نوش یک میلون پوند خرج برداره حتما خودش 30 میلون پوند پولداره
  اگر اون ریشاتو بزنی جولوتو میبینی…. دیدی زیاد هم پیچیده نبود

 2. مرگ بر قاتلان دانشجوي اين مرز و بوم

 3. دورود بر تمامی مبارزان راه ازادی
  نامت ای بسیجی ننگ کشور ماست ظلمت وجودت شرم ملت ماست

 4. مرگ بر خامنه اي و احمدي نژاد و اژه اي و رادان و احمدي مقدم و جنتي و لاريجاني ها و دانشجو و الهام و همه دست اندر کاران دولت نهم و دهم و طرافداران بسيجي شون. والسلام

 5. سلام.ميگم آيا تاحالا از توهين كردن و پرخاشگري به جايي هم رسيديد؟
  ديگه مردم با چشم دارند اوضاع رو ميبينندو نميتونيد كه ديگه چشم مردم رو ببنديد.درسته كه هرجا ميري حرف از بدي دولته وليبه قول استادم كه ميگفت اينها زياد نيستند فقط به چشم ميايند… (توي صفحه سفيد يه لكه سياه هرچقدر هم كوچيك باشه باز به چشم ميايد)
  واقعا تاحالا فكر كرديد چرا اين كار رو ميكنيد؟چرا ميخوايد لنقدر سيستم حكومتي رو پيچيده نشون بديد و مردم رو احمق ؟ايراني جماعت رو احمق فرض ميكنيد كه مثلا از اوضاع سر در نميارند و پشت پرده خيلي خبرهاست…ميخوايد بگيدفقط ما ميفهميم و مردم حقتون رو دارند ميخورند و شما ها هم مانند گوش درازي كه فقط حامل كتاب هست از اوضاع جامعه بيخبريد.
  شما ها اگه ميتونستيد كاري كنيد كه راهتون رو در حوادث بعد از انتخابات ادامه ميداديد.
  عزيز به شما توهين نميكنم ،چون نيازي به توهين كردن نداريم. (مثل بعضيها كه به جز توهين و توهم زدن كاري بلد نيستند) ولي خوب بايد نظر همه رو بايد شنيد.
  اما درباره دولت:ما نميگيم دولت ضعف نداره و هيچ دولتي در دنيا هم تا كنون بي نقص نبوده و نخواهد بود (به جز دولت آقا امام زمانمون) ولي خداييش داري ميبيني كه با تمام قدرت داره به مشكلات مردم رسيدگي ميكنه و دوست داره كه واقعا ايراني در آسايش باشه ولي خوب بعضيها فقط بديها رو ميگن و به خاطر تعصب (و يا افراد پشت پرده) به ايران و ايراني با ايجاد دو دستگي ضربه ميزنند.
  و اما درباره آقاي مخبلباف :آقاي مخبلباف شما از كسي كه از ايران عزيز فرار ميكنه (كه نميدونم به چه دليليفرار كرده) انتظار نداريد كه از ايران خوب بگه و تعريفش رو بكنه ؟چه برسه به سران مملكت…به نظر شما ميشه كه بدون دليل و فقط به خاطر چند نفر كه فرار كردند، چهره افراد امروز رو خراب كرد؟ آيا شما واقعابه چشم ديديد كه چه اتفاقاتي افتاده يا فقط حرف شنيديد و نوشتيد؟
  اميدوارم همه باهم فقط به فكر رشد كردن سريعتر ايران باشند كه بيشتر مورد حسد آمريكا و ديگر كشورهاش قرار بگيره.
  فقط ايــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــران نازنين.

 6. در جواب به mam .زمان امام علی(ع) پولدارها قرآن سر نیزه کردن.الان هم دنباله روهای پولدارها رو داریم میبینیم.دنباله روهای فائزه و … هاشمی که الان فراریند.

 7. بنویسید : محسن مخملباف . بخوانید : محسن مهبلباف.

 8. نظر در مورد ابی . این خائنین هیچ جوابی ندارند. از این وبلاگ درود بر تو ………..

 9. مرگ بر دولت تئوکراسی!
  این حکومت هنوز تقاس خون نادر جهانبانی و منوچهر خسروداد و ….. را پس نداده اند
  میرسد آن روزی که فریاد آریایی بلند شود و صدای آن فریاد گوش دشمنان را کر خواهد کرد
  به امید آن روز

 10. سلام . سلامی به بلندای تاریخ. سلامی به مبارزان با ظلم و جور و به مردان بزرگ زمان.سلام به ایران که جانم فدایش.از این وبلاگ بهایی و به ظاهر ایرانی به همه درود.به خوب و بد. غرض از مکتوب کردن عرایض اینست که جوابهایم را بگیرم (از حزب الهی و حزب شیطانی) : 1-آیا کسی که در رادیو bbc مصاحبه میکنه ایرانیه؟ 2_آیا کسی که با رهبری نبوده در مورد رهبر اینگونه حرف میزنه ایرانیه ؟ 3-چند نفر رو دیدید که انقلابی بکنه اون هم خارج از کشور ؟ یا اظهاراتش از خارج از کشور بدرد بخوره ؟ 4-همه مردم به دزدیهای خانواده آقای رفسنجانی آگاه بودند ویا الان آگاه هستند ؟ 5-چرا پس دنبال کاندیدایی هستید که حامی آن کاندیدا خانواده و خود شخص آقای رفسنجانی بودند؟ 6-مگر آقای مخملباف از حامیان آقای موسوی نبود(اگر نمیدانید من برایتان مدرک بیاورم)؟ 7- آیا میتوانید مدرکی بیاورید که نشان دهد حداقل یکبار آمریکا ، انگلیس ،آلمان ، فرانسه ، رژیم صهیونیستی و باقی استعمارگران به فکر رشد و ترقی ایران بدون حداکثر امتیاز برای خود بوده باشند؟ 8-پس چرا چسبیده به آنهایید؟ 9-مگر آقای مخملباف با رادو و تلویزیونهای بیگانه مصاحبه نکرده؟ 10-کسی هست که به ازای پناهندگی حاضر به گفتن هر حرفی بر ضد ایران و دولت ایران شد. آیا آقای مخملباف اینگونه نبود ؟ اگر میگویید نبود با کدام مدرک؟ آیا شما با ایشان بوده اید. 11-چرا آقای مخملباف در زمان ریاست جمهوری آقای هاشمی یا آقای خاتمی اینها را نگفته بود؟ ایشان که همیشه میتوانستند به خارج بروند یا همیشه میرفتند. 12-چرا شماهایی که فکر میکنید باسوادید به منافق بودن طرف نسبت به ایران(جانم فدایش) نگاه نمیکنید؟ حتما باید خودش بگویید منافقم؟ 13-چرا مردم ما (شما ها به ظاهر با سوادها) دزد رو ول کردند.یا حداقلش دزدی رو که سالهاست دزد معروفیه رو ول کردند؟ چرا نقد رو ول کردین و جرمش 100 در 100 معلومه رو ول کردین و چسبیدین به نسیه ؟ اگه مردید اولی رو بگیرید. 14-چند نفرتون دوست دارید سرباز امام زمان(به معنای کامل) باشید؟ جانم به فدای همه خادمین ایران مرگ بر آمریکا& اسرائیل.

  • lممنون.اصل حرف رو ابي گفتي…ok

 11. مرگ بر اکبر هاشمی رفسنجانی دزد غارتگر و حرمزاده . لعنت لعنت لعنت. خودتون را دست جریان زیر دست اکبر رفسنجانی و نوچه های اون خاتمی و … ندهید! آن ها قدرت طلبند، نه آزادی به کسی می دهند نه پیشرفت؛ خون پاک خودتان را فدای این آدم فروش های بی شرف نکنید. آنها تا به بن بست رسیدند شروع به …مالی همه کس و ناکس میکنند. تا می گیرندشون مثل ابطحی و حجاریان و عطریان فر و تاجیک و … تو می زنند و پاچه خواری می کنند.

 12. برادر جان اون آقای رفسنجانی که پایه گذار تمام فتنه ها است و خانواده اش کسانی هستند که مال مردم خور و …مال اسرائیل و یهودیان هستند بود به خدا قسم این افراد نه به فکر ما جوان ها هستند نه به فکر آزادی فقط به فکر دزدی و ثروتمند تر شدن هستند اگر ولایت فقیه و این ها را قبول ندارید لا اقل فکر تان دست خودتان باشد و خودتان را دست استعمار گر جهانی ندهید به تاریخ ایران و انگلیس نگاه کنید به تهدید های هسته ای آمریکا نگاه کنید به خدا آنقدر نژاد پرست هستد که حتی در زمان شاه به خاطر حضور در ایران حق توحش می گرفتند.لا اقل مثل کورش مقتدر باشید بدانید نژاد آریایی نژاد برتر است .چون هم زیباترند و هم با هوش تر .برای رهایی از دست ظلم تو خیابون ریختن فایده ندارد باید هرکس از خودش شروع کند و اگر خونش در این راه ریخته شود خونش هدر رفته….

 13. به کوری چشم دشمنانش تا آخرین قطره ی خون خود از ولی زمانمان حمایت میکنیم.(تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست)

 14. اقای نا محترم ما ایرانی هستیم وشرف داریم ما جیره خور سیدعلی چلاق نیستیم که به خاطراقا چلاقه مردم و وطنمان را بفروشیم پس مطمئن باشیدروز سرنگونی نزدیک است

 15. حماقت بزرگترین نعمت خداوند برای بعضی هاست .
  و
  بگذار دیدن تو را با درد ها آشنا کند اما هیچ وقت (( کوری )) را به خاطر (( آرامش )) تحمل نکن!

 16. تنها دروغ احتياج به پشتيباني قدرت دارد و راستي خود راه خود را پيدا خواهد كرد

 17. هر چقدر بسوزید و زار بزنید فایده نداره
  می دونی چرا؟
  چون آیت الله سید علی خامنه ای رهبره و شما ها چیزی نیستید

  • ریگ کفششیم

 18. آنهایی که سنگ خامنهای را به سینه میزنید مگر نه اینکه این آقا اسمش رو گذاشته علی زمان، آیا در زمان علی عدالت این چنین بود؟

 19. عاشق ولايت

  • توعاشق وقاهتی

 20. خاك بر سرت عاشق ولايت خائنه اي
  بد بخت ولايت مطلق مخصوص خداست مي فهمي؟؟؟؟؟؟؟
  تف به گور خامنه ايه طا غوت

 21. خاك بر سرت عاشق ولايت خائنه اي تف به گور خامنه اي لعنتي بد بخت ولايت مطلق مخصوص خداست !!!!!!!!! مي فهمي؟؟؟؟؟

 22. خاک بر سرتون که با این مطالب مسخرتون فقط باعث میشین که خدا به فکر یک جهنم مخصوص شما بگرده.نصیحت شما فایده نداره مثل خر.پس برین به جهنم

 23. وااااي..فكر كنيد كه خامنه اي تو خونش فرش نداشته باشه.. همه ي اينها اراجيفي است كه در كله ي مردم عوام (منظورم آدماي يكم بيسواده) كردن..همينا فكر مي كنن كه اين زورگوي ديكتاتور ….. نماينده ي خداست..آخه اگه قرار باشه نماينده ي خدا دروغگو، زورگو، قاتل،فريبكار و … باشه كه ديكه هيچچچچچي.
  اميدوارم همه بفهمن كه خامنه اي هم 1 آدمه كه نه نماينده ي خداست، نه وارث پيامبره نه امام زمان

 24. … دهن خامنه ای

 25. عاشق ولایت شما زیاد هم نخواهید بود . هیچ غلطی نمی کنید . اونقدر ها هم که فکر می کنین قدرت ندارین . قدرتتون فقط تو حرف مفت زدنه .

 26. اگه این متن رو که مثلا از طرف مخملبافه به هر کی بدی که یه ذره هم اقای خامنه ای رو نشناسه می فهمه چقدر دروغ و خنده داره……….
  یه نگاه به متن هاتون بندازید…انقدر بی ادبی درسته؟
  چرا وقتی به صحت حرفی ایمان ندارین قبولش می کنین؟
  من نمی خوام طرفداری کورکورانه کنم ولی بی جهت تهمت نمی زنم

  • شما چه مدرکی دارید که خلافشو ثابت کنه

 27. … تو دهن خامنه اي و بچه هاي حروم زادش

  • سلام
   بر هر چی دروغگو و شیاد لعنت
   هر کسی که احمق نباشه می فهمه که اینا دروغه
   امیدوارم تعداد احمق های دنیا کم باشه
   یا علی

   • ما مردم ایران مثل شما باهوش نیستیم جیگر

 28. به کجا میخواید برسید؟
  مردم همه چیزو میفهمند…
  اگه مردم رو قبول ندارید مراجع رو چی؟
  الهم عجل مولانا صاحب الزمان

 29. اينا دروغ و تخريبه
  ميخوان با رفسنجاني يكي كننو جوجه هاي اون

 30. عجب مارمولکی بود این علی گدا ما خبر نداشتیم!
  ولی خداییش این علی گدا موقع روضه خونی چه فکرایی تو کلش بوده! که الان به ثمر نشسته!

 31. سلام
  به نظر من آقای مخملباف در انتشار این صحبتها اشتباه کردن . چون نمیشه راست و دروغش رو تشخیص داد برای عموم باورکردنی نخواهد بود .
  من قائل به هیچ کار زشتی برای مبارزه نیستم و به نظرم به جای کشتن و زندانی کردن و فحاشی و تهمت و حتی رسوا کردن افرادی که واقعا اعمالی هم انجام داده اند باید از راه آرام پیش رفت و نکته مهم اینه که هر چه جنبش دیرتر و آرامتر به نتیجه برسه ماندگارتره .
  دوستان ولایتی و غیرولایتی آزادی با ولایت و یا بی ولایت محقق خواهد شد .
  به شرط تغییر ذهن همه مردم اون هم به مرور . دوستی که خواهان اعدام رهبری هستی و دوستی که میگی جنبش سبز یک فتنه است بدانید که تا زمانی که هر دو به هم فحش میدید و به دنبال حذف دیگری هستید و در حقیقت افراط در ذهن ما هست هر دو آزادی یکدیگر رو سلب میکنید .
  اما آینده روشن است ایران نیاز به گاندی ندارد ایران هم اکنون 4 میلیون دانشجو دارد در حالی که 30 سال پیش کمتر از 100 هزار دانشجو داشت .
  4 میلیون گاندی !!!
  جامعه به مرور از افراط پاک میشود شک نکنید .
  مبارزه ما مبارزه با ولایت فقیه یا اسلام یا 4 نفر سپاهی و بسیجی نیست بلکه با افراط گری است و هر چه که به افراط دامن میزند چه سبز چه غیر سبز .
  یادمان نرود مبارزه به خاطر صحبتها و اعمال افراطی محمود احمدی نژاد شروع شد وگرنه قبل از آن هم نظام همین نظام بود . ریشه و هویت جنبش را از یاد نبریم . ما به اشخاص کاری نداریم .
  پس کمی مراقب رفتار خود باشیم مبادا خودمان رادیکال باشیم !!!

 32. در پاسخ سینای عزیز….
  سینا جان.
  کاش همه ی سبزی ها مثل تو بودند. یعنی عقلانی کار می کردند یا لا اقل وجهه ی عقلایی به خود می گرفتند.
  و اما درباره ی ولایت فقیه…
  به نظرم اگر کتاب حکومت ولایی محسن کدیور را می خوانی، کتاب ولایت فقیه امام، آیت الله جوادی آملی، آیت الله هادوی و…. را هم بخوان. و اگر هم جایی مطلبی هست که به نظر غیر عقلانی می آید با یک انسان آگاه از این موضوع – و نه مدعی – راجع به آن بحث کن.
  باز هم ممنونم که جانب ادب را رعایت می کنی.

 33. بابا می خوای ببندی، ببند. ولی نه دیگه اینقدر تابلو…

 34. مخملباف دشمني بيش نيست.

  • برای شما

 35. ولله از من می پرسی می گویم اگر قانون شود که مردم امریکا برهنه وارد خیابان شوند ،اجرا میکنند اما حاضر نیستند در پی از بین بردن حکومت خود بر آیند. و این یک دلیل دارد و آن هم رفاه است چرا که همه رفاه دارند. اما یکی نیست بگه همین ملتی که از برهنگی به عفت رسیده اند اکنون هم همان برهنگان شده اند ولی می دانند که با انقلاب و آبروی رئیس جمهور و مجلس سنا را بردن اوضاع بهتر نمی شود.
  خوب معلوم است کسی که برای از بین بردن وضعیت کنونی تلاش می کند رفاه خوبی ندارد ولی این نظر برای مخملباف ممکن نیست بلکه ایشان توقع زیادی از نظام ایران داشته؛ همانند موسوی ها و کروبی ها که حرفشان این است که انقلاب را ما به دست آورده ایم و برای ما است. این در صورتی است که مسولین نظام هم مانند آنان بوده.
  پس آنان هدفی ندارند غیر از این که فقط خودشان پای آش رشته بشینند و بس و دیگران را هم از خوردن محروم کنند. درحالی که همین دیگران بودند که دست به دست این آقایان داده اند تا انقلاب پیروز شده.
  من حرفم این است آقاااااااااااااااااااای موسوی و کروبی: شما اگر هدف شومی نداشتید . می توانستید دور بعدی هم شرکت کنید. اگر هم تقلب شده بود واگذار می کردید به خدا و ائمه ای که اعتقاد دارید (که ندارید).پس شما هم مانند بنی صدر خود را آشکار کردید.
  و در آخر این که مخملباف تا به حال در فضای بین المللی مطرح نبود اما به خاطر سیاست های بیگانه که وی را شناختند و دیدند که با یک آب نبات و دو تا قربون صدقه رفتن می توانند قابش رو بدوزدند. و فردی که فیلم توبه نصوح را ساخت هم اکنون توبه اش را شکست.
  «پس وای بر کسانی که توبه خود را می شکنند. و در احکام دین بدعت می کنند.»

  این آشکار نامه توسط نو جوانی 16 ساله نوشته شده
  این را نوشتم تا به آفایانی که قصد تمسخر را دارند کمکی کرده باشم زیرا این افراد اصل و نسبی که ندارند . و باور کنید کسی که به کوچکترش احترام نمی گذارد یا خانواده اش به وی احترام نگذاشته اند یا جزئ افراد بی فرهنگ جامعه است که فقط ادعای آزادی میکنند.
  پس هرچه می خواهد دل تنگت بگو… ولی خدایی…

 36. قاتلان شیعه ی علی

 37. اقا یعنی لقب امام زمان.
  کثافت ها اسم اقا راروی خامنه ای نگذارید.
  فواره چو بالا رود سرنگون شود

 38. بزن باران که دین را دام کردند
  شکار خلق و صید خام کردند
  بزن باران خدا بازیچه ای شد
  که با ان کسب ننگ و نام کردند

 39. کار به تو که صاحب این سایتی ندارم، اما با اون مخملباف احمق کار دارم! مردیکه فکر کرده همه گوسفندن! این مزخرفات رو به بوش احمق هم می گفت باور نمی کرد! خاک بر سر بی شعور و روانی ش! وقتمون رو تلف کرد، بابت همین اتلاف وقت هرکجا ببینمش حتی اگه شده اون دنیا، حالش رو می گیرم! مامووران اطلاعات این خبرها رو بهش دادن؟!!! ااز هر ننه قمر بی سواد ضد حمهوری اسلامی راجع به رهبر می پرسید،بهتر از این جوایش رو می دادن!
  آقای مخلباف،خوددت خری!

 40. بنام یزدان
  ولی فقیه یعنی طاغوت
  همین

 41. ما دست نشانده انگلیس و آمریکا اماگه انصاف دارید فقط نگاهی به کشورهای دارای نفت وگاز بندازید وبا ایران خودمان مقایسه کنید ببینید کجا قرار داریم اون وقت بگید ولی مطلقه فقیه اسلام و مردم براش مهمند یا قدرت و ثروت؟

  • آقا سینا شما خودتون خوب می دونین که حرفاتون یه اشکالاتی داره و یه جورایی اگه کسی زیاد در مورد دین ندونه راحت قبول می کنه!
   با کمال احترام می خوام جواب تون رو بدم هر کی فکر می کنه اشتباهه بگه شاید منم قبول کنم:
   ببینین شما «لا اله»رو می گین «الا الله»رو نمی گین.مثلا این که پیامبر فرمودن «انی بشر مثلکم»یعنی «من بشری مثل شما معمولی هستم»ادامه داره و استثنا می شه:»الا ان یوحی الی» یعنی «بجز انکه به من وحی می شود»پس لطفا کامل بیان کنین نه نصفه.یعنی پیامبر از لحاظ جسمی مثل انسان های معمولی هستند اما از لحاظ روحی به ایشان وحی می شود و عصمت دارند.
   در مورد خلقت خداوند هم ……..من واقعا تعجب می کنم این چیزیه که همه با فطرتشون درک می کنن.یعنی شما خدارو هم قبول ندارین؟این که می گید در قران گفته شده «ما هر که را بخواهیم هدایت می کنیم»یعنی ما هر که را که اراده کنیم می توانیم هدایت کنیم اما انسان را آزاد گذاشته ایم تا خودش انتخاب کند.
   این که می فرمایید پیامبر برای تمام کردن مکارم اخلاق آمده اند درست است اما باز ناقص است.یکی از دلایل آمدن پیامبر این است نه تنها دلیل!پیامبران وظایف دیگری هم داشته اند.
   در مورد ایاتی که از عذاب الهی سخن گفته شده هم مثل این می مونه که من بگم آقای محترم اگه دست به آتش بزنی می سوزی!یعنی نتیجه ی طبیعی عمل رو به شما هشدار بدم.این کجاش با آزادی و اختیار شما منافات داره؟
   خداوند هم در قرآن به بندگانش هشدار می ده که خطا نرن و همچنین به وسیله پیامبرانش هشدار میده .این عین داشتن اختیاره وگرنه هشدار به موجود بی اختیار کار عبثیه!
   و این که چرا خدا باید دنیایی رو خلق کنه براش انرژی بزاره تا مردم رو هدایت کنه و مردمی بیان که ذاتا شرور و اجتماع گریزن…………یه جورایی من فکر می کنم داره بد بینانه میشه.به نظر شما کسایی ذاتا شرورن؟نه… هیچ کودک معصوم تازه متولد شده ای ذاتا شرور نیست در طول زندگی با اختیاراتش شرارت رو کسب می کنه.خداوند همه رو پاک می آفرینه و بهشون اختیار داده تا اگه خواستن پاک بمونن اگه هم نه…….ودر این راه هدایتشون می کنه با کتاب و پیامبران و عقل.این ما هستیم که تصمیم می گیریم پاک باشیم یانه!
   حالا اصل ولایت فقیه و …بمونه واسه بعد.ماوقتی هنوز تو اصل دینمون شبهه داریم که دیگه جای بحث در مورد ولایت فقیه نیست. با تشکر از همه شمایی که تحمل کردین و مطلبم رو خوندین

 42. ولايتي هاي عزيز!
  آيا تبعيت از ولايت فقيه درسته؟ اينجوري شروع كنم كه آيا اصل دين رو بايد به عنوان يه موضوع بشري به اون نگاه كرد يا نه واقعاً خداوندي كه كائنات لايتناهي را بوجود آورده ، دين رو معرفي كرده است؟ اگه بپذيريم كه دين يه موضوع خدايي و ماورايي است كه يه قدرت يا موجود ماوراء التصوري كه ما اونو خدا مي ناميم اختراع كرده، و از طريق افراد برگزيده اي كه پيغمبر گفته ميشن به انسان ابلاغ شده، نهايتاٌ به چيزي مي رسيم كه امروز روز نمونه اون در كشورهاي مذهبي ديده مي شه.اما در اين مورد ترديدهاي جدي وجود داره: اول اينكه خداوندي كه كائنات لايتناهي رو كه زمين در مقايسه با اون كوچكتر از يه دانه ارزن در اقيانوس آرام هست، خلق كرده، قاعدتاٌ نمياد انسانهايي رو برروي اين دانه ارزن خلق كنه كه بعضي از اونها ذاتاٌ شرور و فاسد و اجتماعگريز باشن و بعد تمام هم و غمش رو بگزاره سر اين موضوع كه بخواد از طريق آدمهاي صالح اونهارو آدم كنه.
  دوم اينكه اگر هم فرض كنيم كه خداوند مي خواد انسانها رو آزمايش كنه كه كي خوبه و كي بد و كي به فكر اون دنيا هست و كي نيست، و بعد اون كسايي رو كه خوب نبودن رو عذاب بده، باز بعيده چرا كه از كسي كه كائنات رو با اين نظم بي نظير خلق كرده بعيد هست كه چنين كار عبثي بكنه. ضمن اينكه حتي اگر هم همچين كاري بكنه، نمياد براي تربيت انسانها روشهاي مختلف اخلاقي و رفتاري رو تجويز كنه. مثلاٌ‌ به يه پيغمبر يه نوع خاصي از رفتارهاي اجتماعي رو بگه كه به مردمش ياد بده و به يكي ديگه روش ديگه . خداوند در قرآن مي گه كه «ما هر كه را بخواهيم به راه راست هدايت مي كنيم و …» و در جايي ديگه مي گه كه » كافران را به عذاب اليم بشارت ده» يعني اينكه خداوند انسانها را خلق كرده، مي دونه كيا هدايت ميشن، كيا هدايت نميشن و نيز مي دونه فقط اونايي كه اون بخواد هدايت مي شن و بقيه به عذاب گرفتار مي شن. در اين صورت چه نيازي به پيغمبر هست؟ خداوند مي تونست و مي تونه همون زمان خلقت بشر همه آدمها رو خوب يا همه رو بد يا همه رو اصلاح پذير خلق كنه و نيازي به ارسال پيغمبرو خون و خونريزي و كشت و كشتار براي اثبات حقانيت نبود.
  .
  .
  با اين تفاسير فرض ديگه اي مطرح مي شه و اون اينه كه اصولاٌ دين و خداوند ساخته ذهن بشر هست و انسانها به خاطر رسيدن به آرامش، فراهم كردن امكان زندگي جمعي و يا فرار از جهالتشون اونو اختراع كردند و به فراخور شرايط زماني و مكاني شاخ و برگ دادند. در اين صورت، فرضيه نبوت از اين حيث كه پيامبر يك انسان برگزيده از طرف خداوند بوده و مامور ابلاغ رسالت خداوندي است ، مورد ترديد قرار ميگيره. ميشه اينطور عنوان كرد كه پيامبران انسانهاي باهوش، اجتماع دوست و متفكري بودن كه سعي در اصلاح روشهاي زندگي مردم داشته اند. كما اينكه حضرت محمد هم اين جمله رو مي گه كه » اني بعثت لاتمم مكارم اخلاق» و همچنين م گه كه» انا بشرا مثلكم». يعني يك انسان معمولي.
  انسان معمولي نمي تونه معصوم باشه، يعني هم مي تونه اشتباه كنه و هم گناه. وقتي كسي احتمال گناه و اشتباهش وجود داشته باشه نمي تونه به صورت مطلق و حتي نسبي، بر يك نفر يا بر يك اجتماعي ولايت داشه باشه، مگر رياست كه مثل همه سازمانهاي دست ساز بشر، يك نفر بر مجموعه اي از آمهاي زيردست خودش و فقط در محدوده سازماني و فقط در محدوده وظايف سازماني بر اونها رياست مي كنه ( و بعضيا هم البته ولايت). وقتي ولايت پيغمبر مورد ترديد باشه، ولايت افراد منسوب به اون هم به تبع اولي زير سئوال هست. يعني ولايت امامان و از جمله ولايت امام خميني و امام خامنه اي!!
  اگه بپذيريم كه فرق انسان با حيوان و نبات در عقلش هست، بايد بدانيم كه پذيرش ولايت فقيه و بويژ‍ه پذيرش اصطلاح انحرافي و ( بر اساس نظر مذهبيون) شرك آميز، ولايت مطلقه فقيه، اين موضوع رو كاملاٌ نفي مي كنه. بنابراين اصل ولايت فقيه كه در تضاد كامل با عقل و استقلال راي افراد هست، يك موضوع غيرقابل دفاع هست و بخصوص در جامع شيعي ايران كه تعداد زيادي مرجع تقليد و آيت الله وجود دارند، و هركدوم از اونها از ديدگاه خودش مسائل ديني رو تفسير و تبليغ مي كنه ، نمي تونه دوام بياره و عامل وحدت اجتماعي باشه.

 43. اول سلام
  فکر میکنم کسانی که هنوز از این حکومت دیکتاتوری دفاع می کنن دیگه جایی حتی برای آگاهی ندارن ما چیزهایی با چشم سر دیدیم که هر انسان متفکر،با شعور،ایرانی،عاقل و انسان رو روشن میکنه حتی نیازی به اندیشیدن نیست.کسانی که با استفاده از نام بزرگان دین و تاریخ هر کار کثیفی رو انجام میدن.روز عاشورا تصاویری از سوت و دست زدن رو نشون دادن اما جان دادن جوانها رو سانسور کردن.بله دست زدیم نه برای توهین به روز عاشورا برای همراهی با حسین،برای درک شهادت حسین که بعد از این همه سال تازه درک کردیم مبارزه با ظلم چقدر بزرگ و عظیمه.ما خون بیگناهی رو نریختیم،ما به روی مسلمان دیگه خنجر نکشیدیم،ما وحدت میهنی رو فریاد کشیدیم،ما با ظلم جنگیدیم.حالا شما بگید حسینی ها کی هستن؟؟؟؟؟
  بعد از همه این صحبت ها بدونید ما ایرانی هستیم و همه باید قبل از رسیدن به آزادی به آگاهی برسیم.
  «چو ایران نباشد تن من مباد»سبز بمانیم…….

 44. همانطور که صدام از لونه سگ بیرون امد خامنه ایی از سوراخ خوک بیرون می اید

 45. مشکل مردم همونی بود که آقا سینا گفت عدم داشتن شعور
  تو تحصیلات بالا داشته باش اما مهم شعور و درکه

  اون خامنه ای هم می دونه داره چی کار میکنه با آوردن حرف اسلام
  و عاشورا و ربط دادنش به سیاستهای خودش مردمی رو آواره خیابونها کرده تا ازش حمایت کنن

  اگه تو تلویزیون دیده باشین قیافه های مردمو , بیشترشون

  یا کارمند دولتی استخدامی بودن
  یا بسیجی بودن
  یا سرهنگ سرگرد و یا آخوند بودن
  و در نهایت اونایی که تحت کمیته امداد بودن اینا اومده بودن شعار بدن که آره جانم فدای رهبر ….یا خامنه ای منجی بشریت این چرتو پرتا خامنه ای هم داشت تلویزیون میدید می گفت به به تا چنین خرهایی تو ایران وجود داره حالا حالا ها من هستم!!!

  باز میگم اونایی که شعار میدادن 80 درصدشون جیره خوار این دولت بودن اون 20 درصد باقی مونده هم…..

  در هر صورت از خدا طلب می کنم هر چه زودتر امام زمان ظهور کنه و شر این کافرا رو از سر ما کم کنه

  البته خداوند در آیه ای از قرآن میگه : وضعیت هر قومی رو خود اون قوم یا ملت تغییر میدن و من بی تقصیرم یعنی اینکه اگه مردم با هم یکپارچه بشن و این طاغوت رو باطل کنن دیگه مشکلی وجود نداره اما تا زمانی که این جمعیت هستن و میگن جانم فدای رهبر این مشکلات پابرجا هست

 46. به امید نابودی سیدعلی و محمود شغال که هممون رو به فنا دادن

 47. خيلي خري… فقط همين

 48. آقای علی واقعا» باور میکنی خامنه ای فرش نداره یا تو هم از جیره خوراشی که خرده برنج های باقی مانده از پول نفت را میریزد جلویت؟

 49. علي تو اونجا بودي كه ديدي رهبرت اين حرف رو زد با چه مدركي ميتوني اثبات كني فكر نميكني اين رو از روي ريا گفته؟ولي دزديهايي كه اينا كردن همش با مدرك و سند اثبات شده كه بزودي همه مردم ازش آگاه خواهند شد با ذليل و مدرك معتبر در آينده اي نه چندان دور

 50. مرگ بر موسوی میگویی در حالیکه دوربین ها رو به تو است برای پخش مستقیم از کانال سراسری . من مرگ بر دیکتاتور میگویم در حالیکه باتوم ها رو به من است . تو را با اتوبوس می آورند و برای من خیابان ها را میبندند . تو را مردم مینامند و من را فتنه گر . تو امنیت شغلیت تامین شده و من نگران امنیت جانیم هستم . در میان شما پرچم و پوستر پخش میشود و در میان ما اشک آور و گاز فلفل . این است فرق من و تو

 51. راستي يادم رفت بگم قيافت مثل مخمل تو قصه هاي مادربزرگ مخملباف

 52. شما آدم بشو نیستید
  چقدر لج بازی؟؟؟
  چقدر تحجر؟؟؟؟
  تهمت!
  دروغ!
  فساد!
  تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • واقعا حرفت رو قبول دارم تا کی دزدی؟؟ تا کی فساد؟؟ تا کی پسر اقای خامنه ایی اقا جتبی باید دزدی کنه؟؟ تا کی باید خون مردم بی گناه ریخته بشه؟؟ تا کی؟؟
   تحمل حرف حق سخته دیگه من میدونم خیلی سخته ولی اینا همش حرف حقه
   از دزدی های پسرش بگیر تا میلیون میلیون کادو دادن به دختر هاش
   ای خدا ای پیغمبر ای اما میبینی چه جوری از اسمت سو استفاده کردن دیدی با خون مردم چه کار کردن
   بچه های یتیم این کشور شبا گشنه میخوابن در حالی که دختر رهبرشون شب تولدش 100 میلیون دلار پول میگیره ای خدا وای بر شما ها وای بر شما ها خدا از هر چیزی بگذره از حق بچه های یتیم نمیگذره
   البته این حرفا فایده ایینداره چون
   میخ اهنی فرو نرود در سنگ

 53. خیلی احمقی واقعا فکر میکنی چند درصد مردم حرفای چرندتو باور میکنن کور بودی ندیدی مردم چطو روز چهارشنبه از رهبرشون حمایت میکردن دلتو به چی خوش کردی؟

  • اولا که من خودم تو خیابون های اصفهان تا تهران دیدم که همه کسایی که تو روز چهار شنبه اومده بودن تو خیابون های تهران رو همشون رو از اصفحان اورده بودن پس الکی حرف نزنین
   دیگه همه میدونن که مجتبی پسر خامنه ای چه کاره هست و چه دزدی های کلانی کرده
   در ضمن حناتون دیگه رنگی نداره همه مردم رو زوری از سر کاراشون اورده بودین تو خیابون
   اگه راس میگین یک بار هم اجازه بدین طرفدار های جنبش شسبز بیان اون وقت اگه راس میگین مقایسه کنین اره

   • اگر پيام نهم دي را دريافت كرده باشي اينطور نمي نويسي
    يك راهپيمائي بي سابقه و تاريخي بود مردم شعارهاي جديدي مي دادن يك حركت خودجوش بود اگر كسي در اين راهپمائي ميليوني مردم شركت داشته باشد و رعايت انصاف بكند …
    مردم بقول معروف از ته دل شعار مي دادن گوئي ديگر از اين خدعه و فريب سبز اموي خسته شده بودند و احساس كرده بودند كه دست منافق كد دار و استعمار پير انگليس و ديگر كشورهاي تروريستي ازجمله امريكا در كار است. مشت ها همه گره كرده بود و صداها همه بلند صف ها همه فشرده تاريخ چنين راهپيمائي را بياد ندارد .
    واگر انصاف نداريد بگوئيد و بنويسيد تا خسته شويد!!!

    • درد اين مملكت جهله! آقاي قرائتي رييس سوادآموزي اعلام مي كنه كه 95 درصد مردم با سوادند! ميشه قبول كرد كه اين رقم درسته ولي به تعداد همين آدمايي كه روز چهارشنبه اومده بودند به اصطلاح تظاهرات و مي گفتند » جانم فداي رهبر» بي شعور توي مملكت داريم كه اگرچه سواد دارند ولي شعور ندارند! اينهايي كه به خاطر حرف و حفظ قدرت يه آدم ترياكي، هموطناي خودشونو مي كشن واقعاً بي شعورند. اين حضرات ذوب در ولايت، كه مي گن «ولايت مطلقه فقيه: يعني اينكه هر چي خامنه اي بگه. يعني اينكه اونا صغيرند، عقل ندارند ، آقا! بايد براشون تصميم بگيره»
     اين مصيبت مملكت ماست!

    • سیروس جان یادت رفت بگی از شدت عشق به مواجب آقا دوستانتان حتی … هم خوردند در آن روز.

     مدارکشم موجوده!

  • خفه شو بابا اگه شما دروداهاتی نبودین که با قرآن های سر نیزه خر میشدند وضعیت این مدرم بدبخت از این بهتر بود آخی ی ی ی ی ی شماها هم دست خودتون نیست پول میگیرید واسه خودتونم عقیده میسازین

  • اونا مخالف رهبری بودند عزیزم

  • همه کسانی که باج خور رهبری نیستند باور می کنند

 54. ab
  فعلا که این ما هستیم که شماها رو پاره کردیم
  نمیبینی چه به دست و پا افتادین
  فقط مونده پای خدا رو بکشین وسط

  • واقعا که در حق رهبرتون نمک نشناسی کردید چی شد؟؟ این بود جمعیت 30 الی 40 میلیونی بسیج تو روز چهار شنبه؟؟ این بود اون همه بسیج بسیج کردن رهبرتون؟؟ این بود؟؟ کجا رفتن اون همه بسیجی 40 میلیون بسیجی کوشن؟؟ چرا به داد رهبر نمیرسن؟؟ واقعا خیلی نامردین واقعا نمک به حرومین این همه رهبرتون بهتون پول داد چیز داد ولی اخر سر فقط مفت خوری کردین و روز ی که بهتون احتیاج داشت در رفتین ای نمک به حروما من اگه جای رهبرتون بودم یک مشت تو سرتون میزدم تا دیگه موقعی که بهتون احتیاج داشت فرار نکنین

 55. @ ab
  حالم رو بهم زدی!

 56. روزي ز تخت عرش فرو ميكشم تو را … اهريمن ؛ اي كشنده ي پنهاني خدا…! د.ا.خويي

 57. خاک تو سر بی لیاقتت کنن بدبخت نمی فهمی وقتی روزی رسید که به خانواده ی تو هم تجاوز کردن انوقت ببینم بازم میگی قربونش .
  دکتر علی شریعتی : مردم 1200 سال در رسای امام حسین (ع) و برای قیام او در مقابل ظلم بر سر و سینه می زنند در حالی که خودشان زیر سلطه ی ظلم زندگی می کنند.
  مرگ بر دشمن ایران و مردم پاک آریایی
  الهم عجل لولیک الفرج

 58. می بینم که حسادت نسبت به سید علی داره پاره پارتون می کنه. ایول سید علی قربونش

  • حسادت؟؟ حسادت به چی؟؟ به میلیارد ها پولی که از بچه های یتیم این خام این مرز بوم گرفته ده؟؟ یا حسادت به جنایتکارذانی چون مجتبی؟؟ یا حسادت به ریختن خون این همه جون تو شکنجه گاه ها؟؟ حسادت به چی؟؟ به چی حسادت کنیم؟؟ حسادت به دختر خامنه ایی بشرا خانم که 100 میلیون دلار روز تولدش از باباش کاد گرفته؟؟ یا حسادت به اقا مجتبی که تمامی لیسانس ایرانسل بی ام و واردات شکر برنج هواپیمای کاسپین تو دساتشه؟؟ حسادت به چه چیزی؟؟ ها؟؟ حسادت به ریختن خون این همه ادم تو 6 ماه؟؟ حسادت به دروغ؟؟ به فساد؟؟
   تو میتونی چشات رو روی حقایق ببندی ولی اون چیز پاک نمیشه فقط تو نمیبینی

  • راست می گی ما به همه حسادت می کنیم به هیتلر -صدام – بن لادن – شیطان – و بزرگتر از از همه خامنه ای

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: