نامه به خامنه ای؛ افشاگری یک بسیجی درباره دستمزد سیزدهم آبان

basijkh19وبلاگ رضا مهدوی نیا
رهبـرا ، شکایتـی دارم

رهبر عزیز گرانقدر با شما و مشاوران شما سخنی داشتم که هر چند گفتنش شاید آب به آسیاب دشمن خواهد ریخت ولی هر چقدر خواستم که ننویسم و نگویم تاب نیاوردم و شاید گفتنش جلوگیری از رفتن به مسیری باشد که در انتخاب آن اشتباه کرده ایم . امیدوارم این شکایت و افسردگی مرا بعنوان یکی از میلیونها بسیجی و فدائیان راه ولایت که لحظه ای در جهت حفظ این نظام مقدس از راه ولایت و پشتیبانی از ولایت فقیه غافل نشده بپذیرید و چاره ای برای برون رفت از این وضعیت بحرانی هر چه زودتر بیندیشید.

روز شنبه نهم آبانماه جلسه ای در پایگاه بسیج به دعوت فرمانده پایگاه داشتیم که در آن جلسه ، راهکارها و روشهای مسالمت آمیز برخورد با اغتشاشگران مراسم 13 آبان از سوی فرمانده پایگاه قرائت شد . و در پایان جلسه یک ساعت ونیمه از سوی فرمانده به هر یک از اعضای فعال بسیج پایگاه مبلغ چهارصد هزار تومان بصورت چک پول نقد پرداخت شد که رسید آن نیز گرفته شد که پرداخت این مبلغ در پایان چنین جلسات بی سابقه بود . و مهمتر از آن فرمانده پایگاه اعلام کرد که پس از گذر از 13 آبان به ازای دستگیری هر یک از اغتشاشگران و همچنین ارائه مدارکی مستند بر اغتشاشگری افراد مذکور که میتوان با همراه داشتن چند شاهد بین خود و یا دوربین فیلمبرداری . عکسبرداری این مستندات را در هنگام اغتشاشگری و دادن شعارهای ضد انقلاب تهیه کرد . مبلغ دویست و پنجاه هزار تومان تشویقی برای هر یک اغتشاشگر دریافت خواهید کرد .

از فرمانده پایگاه پرسیدم که این مبالغ از کجا تامین میشود؟ ایشان با اینکه نخواستند فاش کنند ولی بدلیل پافشاری من فرمودند از نمایندگی بیت رهبری در سپاه . حال با این تفاسیر از رهبرم سوالی دارم . رهبر من . اگر منبع این تشویقی ها شما یا اطرافیان شما هستید آیا فکر نمیکنید مشاوران و اطرافیان شما در این امربه شدت دچار اشتباه شده اند . آیا این حرکت هر چند که خیر خواهانه است ولی توقع تعدادی از بسیجیها را در مقابل کاری که بیشتر و فقط به خاطر حفظ آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفت آن است انجام میدهند بالا نخواهد برد ؟ و آیا این حرکت کوچک کردن رسالت و حرکتی که ما بسیجیها برای سربلندی ایران اسلامی انتخاب کرده ایم و اکنون در خیابانهای تهران و شهرهای مختلف با دشمنان آن دست به گریبان هستیم نخواهد بود ؟ آیا این نرخ گزاری عملی شایسته است ؟ آیا در جبهه های جنگ حق علیه باطل ما برای پول و مادیات از جان خود گذشتیم و به خط مقدم جبهه ها هجوم بردیم ؟ آیا آن زمان سخن از پول و مادیات بود ؟

ای کاش مشاوران رهبرم قبل از این حرکت که به نظر من نسنجیده صورت گرفته تاملی میکردند تا اینگونه شاهد فیلمهایی که در 13 آبان در صدر خبرهای جهان قرار گرفته نباشیم . اینچنین که من دریافته ام این مبالغ تشویقی نیز به یگانهای ویژه نیروی انتظامی و بعضی از ارگانهای دیگر ارائه شده که اینچنین تعداد دستگیریها و درگیری و خشونت در 13 آبان در نقاط مختلف تهران را بالا برد . من خود شاهد بودم که برای افزایش تعداد دستگیریها در 13 آبان فرمانده بسیج یکی از مناطق تهران با همکاری تعدادی از پرسنل یگان ویژه نیروی انتظامی پارکینگ منزل خود را تبدیل به یک بازداشتگاه موقت کرده بود که در عصر 13 آبان بیش از 2 مینی بوس افراد دستگیر شده اعم از زن و مرد به بازداشتگاه سپاه انتقال دادند . آیا این یک نوع افراط و تفریط نیست ؟ ایا نباید فکری برای صورت مسئله کرد ؟ تا کی اینچنین رفتار کنیم ؟

رهبرم . شاید نباید این اطلاعات را در اینجا میدادم . شاید هم از کرده خود پشیمان شوم . اما نمیدانم شکایت خود را از مشاوران شما به کجا برم ؟ چگونه میتوانستم حرف دل خود را به شما بازگویم . رهبرا چاره ای اندیشه کنید که دیگر اینچنین نشود . خواهش میکنم . استدعا دارم که مادیات را در راه حفظ نظام وارد این وظیفه مقدس نکنید .

به خدا قسم که وقتی که فیلمهایی را از اهانت و بی حرمتی فریبخوردگان به محضر شما و آقا امام زمان ( عج ) دیده ام من و خانواده ام اشک از چشمانمان جاری شد . چرا باید به اینجا برسیم که در داخل کشور شاهد اینچنین رویدادهایی باشیم که حتی در کشورهای مسلمان و حتی غربی جرات چنین کاری را به خود نمیدهند ؟ آیا این نتیجه همان افراط و تفریط در برخوردی نیست که در روزهای اخیر علیه تعدادی از مردم فریبخورده به کار بسته ایم ؟ ای کاش مشاوران شما راهی مسالمت آمیز را برای برون رفت از این فاجعه توصیه کنند نه اینچنین با پول حرمت بسیج و بسیجی و هر آنکه در برابر این نظام وظیفه ای را دارد بشکنند . ای کاش مشاوران و خود عزیز گرانقدر شما راهی را برای برون رفت از این برهه زمانی را پیشنهاد کنید که در آن طلیعه و روشنایی “وحدت” و “همبستگی” بین مردم دیده شود و نه تشویق برای رویارویی .

به امید وحدت و یکپارچگی مردم ایران اسلامی در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی

سرباز کوچک شما و فرزند شهید مصطفی مهدوی نیا
رضا مهـدوی نیـا

رسانه شمایید

 


http://www.iranpressnews.com
http://mahdibia.wordpress.com/2009/11/06/رهبرا-شکایتی-دارم 

3 پاسخ

 1. يكي بگه اينجا چه خبره؟ كي راست ميگه؟

 2. امشب میخواهم برایتان چیزی بگویم داستانی بگویم داستان امشب ما نام دارد یادگاری بچه هایه سبزبچه هایی که سکوتشان فراتر از فریادشان است انها ارام سر بر اسفالت هایه خیابان گذاشته وخوابیدند انان رنگ سبز بر دست گرفته و کوچه به کوچه رفتند ویادگاری بر ان جا باقی گذاشتند انان بااشتیاق دویدند با چشم هایه اشک الود بادست هایه سبز باتنی خسته وخون الود با جامه ای پاره در راه عشق وهدفشان هدف من هدف تو هدف او هدف ما درراه ازادی من ازادی تو ازادی ما ان ها دویدند کوچه به کوچه تا رسیدند به در باغ بهشت من وتو می بینیم ان کوچه های سبز را اما نمی بینیم ان بچه هارا ما میگوییم جنبش سبز اما ان ها بچه هایه سبز بودند انهایی که حتی جنازه شان هم معصومانه بی صدا اما پر از فریاد بیاد اورد بی گناهیشان را انهایی که در گوشه ای تاریک به دیوارهای سیاه خط خطی تکیه دادن و الان تنها نامشان باقی است وخون هایه لاله گون ان ها بر دیوار زندان بیا دست هایه مان را گره کنیم افکارمان را شست و شو دهیم وبا هم فریاد بزنیم این جا وطن ماست وما همی سبزیم ویک صدا واین نشانه ها نشانه یه ان بچه هایه سبز است ان بچه هایی که اسفالت دانشگاه و خیابان اخرین رخت خواب انها بود وروح سبزشان رویه نیمکت هایه دانشگاه دارد درس جوانمردانه گی را باز گو میکند وهنوز که هنوز است نام انان رویه تخته سیاه دانشگاه نقش بسته است
  خواهر کوچک شما xm.a

 3. دستگیری دخترها سختیهای کمتر و منفعت بیشتری برای شکارچیان انسان بسیجی داشته است!

  یکی از سوالاتی که پس از 13 آبان در ذهن افراد مختلف ایجاد شد این بود که چرا این بار تعداد دختران دستگیر شده این چنین بالا بوده است؟

  با توجه به افشاگریهایی که در زمینه مبالغ پرداختی به بسیجیان شده است مشخص شد که به دلیل اینکه برای هر دستگیری 250 هزار تومن در نظر گرفته شده بود بنابراین بسیجیها تشخیص دادند که دستگیری دختران سختیهای کمتر و منفعت بیشتری به همراه دارد.

  این دیدگاه و این عملکرد وحشیانه تنها واژه «شکار انسان» را به ذهن متبادر میکند. آری ما مردم ایران برده هایی شده ایم که به شکارمان میایند!

  http://3vominbande209.blogspot.com

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: