نام و مشخصات دقیق ۷۲ شهید جنبش سبز

 فهرست شهدای سبز
فهرست شهدای سبز

فهرست  و مشخصات افراد کشته شده در روزهای پس از انتخابات که  در سایت نوروز منتشر شده بدون تغییر  در متن اصلی بدین قرار است:

نوروز: از آنجا که در روزهای اخیر آمار غیر واقعی فراوانی از سوی مقامات رسمی و غیررسمی وابسته به کودتاگران در خصوص تعداد کشته شدگان حوادث اخیر منتشر شده که در این زمینه میتوان به آخرین آمار یعنی اظهارات فرمانده سپاه اشاره کرد، پایگاه اطلاع رسانی نوروز در پاسخ به اینگونه اظهارات بی پایه و اساس که برای پاک کردن صورت مسئله و منحرف کردن اذهان عمومی از جنایات انجام شده در حوادث پس از انتخابات بیان میشود، اقدام به انتشار اسامی دقیق این شهدا می کند تا شاید وجدان های خفته بیدار شده و از کتمان حقایق روشن دست برداشته و از اعمال و جنایات انجام شده توسط زیرمجموعه ها و عوامل کودتا را پذیرفته و سعی در سرپوش گذاشتن بر جنایات نداشته باشند.

در این خبر اسامی و مشخصات دقیق 72 شهید جنبش سبز که تاکنون احراز هویت شده اند آمده است و تلاش ها برای شناسایی و تکمیل این لیست ادامه داشته و شهداء به اسامی ذکر شده در این لیست ختم نمی گردد.

نوروز یاد آور میشود، سردار جعفری فرمانده سپاه پاسداران در آخرین ادعای خود درخصوص آمار کشته شدگان ادعا کرده بود که تعداد کشته شدگان حوادث اخیر 27 نفر بوده که تنها 7 نفر از آنها معترضین به نتیجه انتخابات بودند و 20 نفر دیگر را نیروهای انقلابی و بسیجی تشکیل داده اند که توسط معترضان به شهادت رسیده اند.

در ادامه، » نوروز» جهت تنویر افکار عمومی دو لیست از کشته شدگان ارائه می کند.

لیست اول شامل اسامی 25 شهید گلگون کفن است که تا به امروز خانواده هایشان با مراجعه به مراجع معرفی شده از سوی ستادهای انتخاباتی مهندس میرحسین موسوی و حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی، شهادت فرزند یا عضو خانواده خود را اعلام کرده اند.

۱.  نام شهيد: حسين اخترزند

سن: ۳۲ / تاريخ شهادت:۲۵ خرداد / محل شهادت: اصفهان / نحوه شهادت: توسط نيروهای بسيج از طبقه سوم به پايين پرتاب شده و به شهادت رسيده است

۲. نام شهيد: کيانوش آسا

عنوان اجتماعی: دانشجوی کارشناسی ارشد رشته‌ی پتروشيمی و از نخبگان دانشگاه علم و صنعت ايران / تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: تهران، ميدان آزادی / نحوه شهادت: در اثر اصابت گلوله توسط افراد موسوم به لباس شخصی به شهادت رسيده / ساير توضيحات: پيکر وی روز سوم تيرماه در سردخانه پزشکی قانونی شناسايی شد

۳. نام شهيد: سهراب اعرابی

عنوان اجتماعی: سال آخر دبيرستان / سن: ۱۹ / محل شهادت: روز ۲۵ خرداد در ميدان آزادی مورد اصابت گلوله قرار گرفته است زندان اوين، تهران بر اثر شکنجه در زندان به شهادت رسيده است / توضيحات: شهادت وی در روز ۲۰ تيرماه پس از ۲۶ روز سرگردانی به مادرش اعلام شد.

۴. نام شهيد: عليرضا افتخاری

عنوان اجتماعی: روزنامه نگار / سن:۲۹ / تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / نحوه شهادت: در اثر ضربات باتوم به سر و خونريزی مغزی به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: پيکرش در تاريخ ٢٢ تير ماه به خانواده تحويل داده شده است.

۵. نام شهيد: ندا آقا سلطان

عنوان اجتماعی: دانشجوی رشته فلسفه / سن: ۲۷ / تاريخ شهادت:۳۰ خرداد / محل شهادت: خيابان کارگر شمالی، تهران / نحوه شهادت: به دليل اصابت گلوله نيروهای لباس شخصی به قلب، به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: پيکر وی يکروز بعد در قطعه ۲۵۷ بهشت زهرا به خاک سپرده شده است.

۶. نام شهيد: امير جوادی فر

عنوان اجتماعی: دانشجوی رشته‌ی مديريت صنعتی دانشگاه آزاد قزوين / سن: ۲۵ / تاريخ شهادت: ۱۸ تيربازداشت شده / نحوه شهادت: هنگام جابه جايی از کهريزک به اوين، در ون آمبولانس دچار تشنج شده و به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: بر اثر ضربات وارده به سر و صورت در بازداشتگاه بينايی خود را از دست می دهد.

۷. نام شهيد: محرم چگينی قشلاقی

سن: ۳۴ / ساير توضيحات: قطعه ۲۵۶ رديف ۱۴۶ شماره ۱۳

۸. نام شهيد: مسعود خسروی

تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: ميدان آزادی، تهران / ساير توضيحات: در بهشت زهرا به خاک سپرده شده است.

۹. نام شهيد: عباس ديسناد

عنوان اجتماعی: کاسب/ سن:۴۰/نحوه شهادت: با باتوم به ناحيه سر

۱۰. نام شهيد: رامين رمضانی

سن: ۲۹ / نحوه شهادت: پس از آزادی از زندان به دليل لخته های خون موجود در سينه اش در بيمارستان بستری و به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: قطعه ۲۵۷ رديف ۴۶ شماره ۳۲

۱۱. نام شهيد: محسن روح الامينی

سن: ۲۵ / تاريخ شهادت: ۱۸ تير بازداشت شده / نحوه شهادت: در بازداشگاه کهريزک بر اثر ضرب وشتم شديد دچار شکستگی فک و نارسايی کليه شده و بر اثر عدم رسيدگی به شهادت رسيده است .

۱۲. نام شهيد: اشکان سهرابی

عنوان اجتماعی: دانشجوی رشته آی تی دانشگاه قزوين/ سن: ۱۸ / تاريخ شهادت:۳۰ خرداد / محل شهادت: در محله خودشان، خيابان بوستان سعدی تقاطع رودکی وسرسبيل، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت ۳ گلوله از سوی نيروهای امنيتی و بسيج به شهادت رسيده است.

۱۳. نام شهيد: امير حسين طوفانپور

سن: ۳۲ / تاريخ شهادت: ۲۹ خرداد / نحوه شهادت: بر اثر تيرخوردگی ساق دست، پهلو وکمر و نيز آثار کبودی در پشت گردن و زخمی عميق در پشت سر بوده که داخل آن را با پنبه پرکرده بودند و شکستگی کامل بازويی که تيرخورده بود به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: روی صورت هم بينی به نظر شکسته می نمائيد.

۱۴. نام شهيد: سعيد عباسی فر گلچينی

عنوان اجتماعی: فروشنده کيف و کفش / سن: ۲۴ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: تهران / نحوه شهادت: بر اثر (اتمالا اصابت باطوم به سرش)تيراندازی نيروهای امنيتی به شهادت رسيده است.

۱۵. نام شهيد: مصطفی غنيان

عنوان اجتماعی: دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران / تاريخ شهادت: در هنگام گفتنئ تکبير بر پشت بام در سعادت آباد تهران۲۵ خرداد / محل شهادت: کوی دانشگاه، تهران / نحوه شهادت: در حمله نيروهای امنيتی و نظامی به کوی دانشگاه تهران به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: پيکر وی روز ۲۸ خرداد تحت تدابير شديد امنيتی در حرم اما رضا به خاک سپرده شده است.

۱۶. نام شهيد: علی فتحعليان

تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: روبروی مسجد لولاگر / ساير توضيحات: قطعه ۹ رديف ۱۱۰ شماره ۲۲

۱۷. نام شهيد: هادی فلاح منش

عنوان اجتماعی: کاسب/ سن: ۲۹ / محل شهادت: تهران/ ساير توضيحات: در قطعه ۵۳ بهشت زهرا

۱۸. نام شهيد: احمد کارگر نجاتی

نحوه شهادت: بر اثر ضرب و شتم در بيمارستا جان باخته است / ساير توضيحات: قطعه ۲۱۳ رديف ۱۵ شماره ۳۵

۱۹. نام شهيد: بهزاد مهاجر

سن: ۴۷ / تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به سينه به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: پيکر وی در سردخانه کهريزک بوده وپس از حدود ۴۰ روز به خانواده اش تحويل شده است.

۲۰. نام شهيد: نادر ناصری

تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: خيابان خوش، تهران / ساير توضيحات: در بابل به خاک سپرده شده است.

۲۱. نام شهيد: احمد نعيم آبادی

محل شهادت: ميدان آزادی، تهران / نحوه شهادت: توسط گردان ١١٧ عاشورا به ضرب گلوله به شهادت رسيده است.

۲۲. نام شهيد: مسعود هاشم زاده

سن: ۲۷ / تاريخ شهادت:۳۰ خرداد / محل شهادت: خيابان شادمان، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به قلب و سوراخ کردن ريه، پارگی ريه و خونريزی داخلی و خارجی شديد به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: در شمال کشور به خاک سپرده شده است.

۲۳. نام شهيد: مهدی کرمی

سن: ۱۷ / تاريخ شهادت: ۵ خرداد / محل شهادت: تقاطع جنت آباد وخيابان کاشانی، تهران / نحوه شهادت: با باطوم سر او له شده و با چاقو گلويش بريده شده است / ساير توضيحات: پيکر وی در سردخانه بيمارستان پيامبر واقع در بلوار اشرفی اصفهانی بوده است.

۲۴. نام شهيد: ناصر امير‌نژاد

عنوان اجتماعی: دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقيقات تهران در رشته هوا-فضا / سن شهيد: ۲۵ / تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: خيابان محمد علی جناح، تهران / نحوه شهادت: در تيراندازی نيروهای بسيج به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: پيکر وی در سردخانه بيمارستان پيامبر واقع در بلوار اشرفی اصفهانی بوده و در يکی از روستاهای ياسوج به خاک سپرده شده است.

۲۵. نام شهيد: محمود رييسی نجفی

عنوان اجتماعی: کارگر/ تاريخ شهادت: ۷ تير/ نحوه شهادت: براثر اصابت گلوله نيروهای مسلح / ساير توضيحات: در تاريخ ۲۵ خرداد در ميدان آزادی مورد ضرب و شتم و اصابت گلوله قرار ميگيرد و ۱۳ روز بعد در منزل خود به شهادت ميرسد.

ليست دوم شامل اسامی شهدايی است که خانواده های آنها هنوز برای اعلام رسمی شهادت عزيز از دست رفته خود تحت فشار هستند و به مراجع رسمی اعلام شده از سوی مهندس موسوی و مهدی کروبی مراجعه نکرده اند.

۲۶. نام شهيد: مبينا احترامی

تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: کوی دانشگاه، تهران / ساير توضيحات: پيکر وی بدون اطلاع خانواده به صورت مخفيانه به خاک سپرده شده است.

۲۷. نام شهيد: ندا اسدی

۲۸. نام شهيد: سعيد اسماعيلی‌خان‌ببين

سن شهيد: ۲۳ / نحوه شهادت: بر اثر ضربه به سر به شهادت رسيده است

۲۹. نام شهيد: مراد آقاسی

۳۰. نام شهيد: حسين اکبری

نحوه شهادت: بر اثر ضربه به سر به شهادت رسيده است

۳۱. نام شهيد: واحد اکبری

عنوان اجتماعی: شغل آزاد / سن شهيد: ۳۴ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: خيابان ونک، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به پهلو به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: ۲ تير در قطعه ۲۶۱ به خاک سپرده شده است.

۳۲. نام شهيد: محسن انتظامی

۳۳. نام شهيد: محسن ايمانی

تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: کوی دانشگاه، تهران / ساير توضيحات: پيکر وی بدون اطلاع خانواده به صورت مخفيانه به خاک سپرده شده است.

۳۴. نام شهيد: فاطمه براتی

تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: کوی دانشگاه، تهران / ساير توضيحات: پيکر وی بدون اطلاع خانواده به صورت مخفيانه به خاک سپرده شده است.

۳۵. نام شهيد: محمد حسين برزگر

عنوان اجتماعی: شغل آزاد / سن شهيد: ۲۵ / تاريخ شهادت: ۲۷ خرداد / محل شهادت: ميدان هفت تير، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به سر به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: ۳۱ خرداد بعد از تعهد گرفتن از خانواده در قطعه ۳۰۲ به خاک سپرده شده است.

۳۶. نام شهيد: جعفر بروايه

عنوان اجتماعی: استاد دانشگاه چمران اهواز و دانشجوی مقطع دکترای دانشگاه تهران / محل شهادت: ميدان بهارستان، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به سر به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: پزشکی قانونی علت شهادت وی را خونريزی مغزی اعلام کرده است.

۳۷. نام شهيد: يعقوب بروايه

عنوان اجتماعی: دانشجوی کارشناسی ارشد رشته نمايش در دانشکده هنر ومعماری دانشگاه تهران / تاريخ شهادت: ۴ تير / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله نيروهای بسيج از بام مسجد لولاگر به شهادت رسيده است

۳۸. نام شهيد: سرور برومند

سن شهيد: ۵۸ / تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: خيابان محمدعلی جناح، تهران

۳۹. نام شهيد: حامد بشارتی

سن شهيد: ۲۶ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: تهران / نحوه شهادت: بر اثر تيراندازی نيروهای امنيتی به شهادت رسيده است.

۴۰. نام شهيد: فرزاد جشنی

تاريخ شهادت:۳۰ خرداد / محل شهادت: تهران

۴۱. نام شهيد: بهمن جنابی

عنوان اجتماعی: شاغل در مغازه نصب و تعميرات شوفاژ / سن شهيد: ۲۰ / محل شهادت: تهران

۴۲. نام شهيد: محسن حدادی

عنوان اجتماعی: برنامه نويس کامپيوتر / سن شهيد: ۲۴ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: خيابان نصرت، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله بر پيشانی به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: ۲ تير در قطعه ۲۶۲ به خاک سپرده شده است.

۴۳. نام شهيد: شلير خضری

تاريخ شهادت: ۲۶ خرداد / محل شهادت: بهارستان، تهران

۴۴. نام شهيد: فاطمه رجب پور

سن شهيد: ۳۸ / تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: خيابان محمدعلی جناح، تهران

۴۵. نام شهيد: بابک سپهر

سن شهيد: ۳۵ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: تهران / نحوه شهادت: بر اثر تيراندازی نيروهای امنيتی به شهادت رسيده است.

۴۶. نام شهيد: فهيمه سلحشور

عنوان اجتماعی: ديپلم / سن شهيد: ۲۵ / تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: ميدان ولی عصر، تهران بر اثر اصابت باتوم به سر و خونريزی داخلی به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: ۲۴ خرداد بر اثر اصابت باتوم به سر و خونريزی داخلی به بيمارستان منتقل شده و در تاريخ ۲۵ خرداد به شهادت رسيده است.

۴۷. نام شهيد: تينا سودی

عنوان اجتماعی: دانشجو / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / نحوه و محل شهادت: ميدان انقلاب، تهران بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيده است.

۴۸. نام شهيد: حسن شاپوری

۴۹. نام شهيد: علی شاهدی / سن شهيد: ۲۴ / تاريخ شهادت: ۳۱ خرداد / محل شهادت:تهرانپارس، تهران / سايرتوضيحات: بعد از دستگيری و انتقال به کلانتری، به دلايل نامعلوم به شهادت رسيده است. پزشکی قانونی علت شهادت وی را نامشخص اعلام کرد، اما خانواده وی معتقدند به علت ضربات باتوم در کلانتری به شهادت رسيده است.

۵۰. نام شهيد: کسری شرفی

اريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: کوی دانشگاه، تهران / ساير توضيحات: پيکر وی بدون اطلاع خانواده به صورت مخفيانه به خاک سپرده شده است.

۵۱. نام شهيد: کامبيز شعاعی

تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: کوی دانشگاه، تهران / ساير توضيحات: پيکر وی بدون اطلاع خانواده به صورت مخفيانه به خاک سپرده شده است.

۵۲. نام شهيد: داوود صدری

عنوان اجتماعی: کسبه‌ی محله‌ی سلسبيل / سن شهيد: ۲۷ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: مسجد لولاگر، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به سر به شهادت رسيده است.

۵۳. نام شهيد: سيد رضا طباطبايی

عنوان اجتماعی: ليسانس حسابداری / سن شهيد: ۳۰ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: خيابان آذربايجان، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به سر به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: ۳ تير بعد از تعهد گرفتن از خانواده در قطعه ۲۵۹ به خاک سپرده شده است.

۵۴. نام شهيد: وحيد رضا طباطبايی

عنوان اجتماعی: ليسانس زبان انگليسی / سن شهيد: ۲۹ / تاريخ شهادت: ۳ تير / محل شهادت: بهارستان، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به سر به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: ۶ تير در قطعه ۳۰۸ به خاک سپرده شده است.

۵۵. نام شهيد: حسين طهماسبی

سن شهيد: ۲۵ / تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: خيابان نوبهار، کرمانشاه / نحوه شهادت: مورد حمله‌ی مأموران مسلح وابسته به دولت قرار گرفته و در اثر ضربات وارده به شهادت رسيده است.

۵۶. نام شهيد: سالار طهماسبی

عنوان اجتماعی: دانشجوی کارشناسی مديريت بازرگانی رشت / سن شهيد: ۲۷ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: خيابان جمهوری، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به پيشانی به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: ۲ تير در قطعه ۲۵۴ به خاک سپرده شده است.

۵۷. نام شهيد: ميثم عبادی

عنوان اجتماعی: شاگرد فرش فروش / سن شهيد: ۱۷ / محل شهادت: صادقيه، تهران

۵۸. نام شهيد: ابوالفضل عبدالهی

عنوان اجتماعی: فوق ديپلم برق / سن شهيد: ۲۱ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: مقابل دانشگاه صنعتی شريف، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به پشت سر به شهادت رسيده است / نحوه شهادت: ۲ تير در قطعه ۲۴۸ به خاک سپرده شده است.

۵۹. نام شهيد: حميد عراقی

محل شهادت: خيابان آزادی، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسيده است.

۶۰. نام شهيد: پور کاوه علی

سن شهيد: ۱۹ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: تهران

۶۱. نام شهيد: حسين الف

تاريخ شهادت: ۲۷ خرداد / محل شهادت: اصفهان

۶۲. نام شهيد: رضا فتاحی

۶۳. نام شهيد: پريسا کلی

عنوان اجتماعی: فارغ التحصيل رشته ادبيات / سن شهيد: ۲۵ / تاريخ شهادت: ۳۱ خرداد / محل شهادت: بلوار کشاورز، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به گردن به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: ۲ تير در قطعه ۲۵۹ به خاک سپرده شده است.

۶۴. نام شهيد: مصطفی کيارستمی

سن شهيد: ۲۲ / تاريخ شهادت: ۲۶ تير / نحوه شهادت: مقابل دانشگاه تهران بر اثر اصابت باتوم به سر به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: شرکت در نمازجمعه

۶۵. نام شهيد: محمد کامرانی

سن شهيد: ۱۸ / تاريخ شهادت: ۱۸ تير بازداشت شده / محل شهادت: در بازداشتگاه کهريزک بر اثر ضرب و شتم شديد ودچار نارسايی کليوی شده و در بيمارستان به خانواده اش تحويل می شود ميدان وليعصر، تهران / نحوه شهادت: بر اثر جراحات وارد شده در بيمارستان مهر به شهادت رسيده است.

۶۶. نام شهيد: حميد مداح شورچه

عنوان اجتماعی: فعال در ستاد مرکزی ميرحسين موسوی / تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: مشهد / نحوه شهادت: چند روز بعد از آزادی به دليل شدت جراحات وارده به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: پزشکی قانونی علت شهادت وی را خونريزی مغزی اعلام کرده است.

۶۷. نام شهيد: مريم مهرآذين

سن شهيد: ۲۴ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: تهران / نحوه شهادت: بر اثر تيراندازی نيروهای انتظامی امنيتی به شهادت رسيده است.

۶۸. نام شهيد: ترانه موسوی

تاريخ شهادت: ۷ تير / محل دستگيری: مسجد قبا، تهران / ساير توضيحات:پيکر وی در حالی که سوزانده شده بود در بيابان های بين کرج و قزوين پيدا شده است.

۶۹. نام شهيد: ايمان نمازی

عنوان اجتماعی: دانشجوی رشته عمران دانشگاه تهران / تاريخ شهادت: ۲۵ خرداد / محل شهادت: کوی دانشگاه، تهران / نحوه شهادت: براثر حمله نيروهای يگان ويژه و مامورين امنيتی لباس شخصی به شهادت رسيده است.

۷۰. نام شهيد: محمد نيکزادی

عنوان اجتماعی: فارغ التحصيل عمران / سن شهيد: ۲۲ / تاريخ شهادت: ۲۶ خرداد / محل شهادت: ميدان ونک، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به سينه به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: در قطعه ۲۵۷ به خاک سپرده شده است.

۷۱. نام شهيد: ايمان هاشمی

عنوان اجتماعی: شغل آزاد / سن شهيد: ۲۷ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: خيابان آزادی، تهران / نحوه شهادت: بر اثر اصابت گلوله به چشم به شهادت رسيده است / ساير توضيحات: ۳ تير در قطعه ۲۵۹ به خاک سپرده شده است.

۷۲. نام شهيد: ميلاد يزدان پناه

سن شهيد: ۳۰ / تاريخ شهادت: ۳۰ خرداد / محل شهادت: تهران / نحوه شهادت: بر اثر تيراندازی نيروهای بسيج امنيتی به شهادت رسيده است.

منبع: وبسایت نوروز


اخبار مربوط به کشته شدگان

سردار جعفری : در حوادث اخير ۲۰ بسیجی و ۹ نفر از مخالفان کشته شدند

Advertisements

5 پاسخ

 1. آیا این تیراندازان از پیروان حسن وحسین و امام علی هستند یا مزدوران علی خامنه ای . اینها چطور وجدانشان قبول می کند به سوی مردم کشور خود تیراندازی کنند همه اینهایی که کشته شده اند دانشجو وروشنفکر بوده اند بعضی از این بسیجی ها که من می شناسم کفاش و رفتگر هستند که شبها کلاشینکف بدست را مردم را می بندند.

  • دوست عزیز سپاس از نظر شما،

   ولی‌ همهٔ طبقات جامعه محترمند و میتوانند روشن فکر باشند. از کفاش و رفتگر گرفته تا وزیر و رئیس جمهور.
   مگر خود احمدی نژاد که ظاهراً از تحصیلات دانشگاهی هم برخوردار است روشن فکر است؟

 2. اره ازقلم افتاده.
  ولی بدونید بیشتر از ایناست…
  مرگ بر خامنه ای و احمدی و دولت کودتایش!!!

 3. پس چرانام سعیده پورآقایی ازقلم افتاده؟

  • چون جنبش سبز سوتي داد و پروژه شهيدسازي دروغ از آب در آمد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: